تعمیر موتور تویوتا لکسوس هیوندای کیا ،

تعمیر موتور تویوتا لکسوس هیوندای کیا چهارسوقی

تعمیر موتور تویوتا لکسوس هیوندای کیا چهارسوقی

در این مرکز تعمیرات تخصصی انواع موتور های استفاده شده در خودروهای تویوتا لکسوس هیوندای و کیا عیب یابی و تعمیر می گردند.
تعمیرات اساسی موتور های سوخته و معیوب،بررسی علل بد کار کردن موتور و عیب یابی و تعمیرات مربوطه، تنظیم موتور اصولی و سرویس های دوره ای موتور، دستگاه های تخصصی دیاگ و چهارگاز برای استاندارد کردن موتور جهت اخذ معاینه فنی و کاهش آلیندگی موتور.
هزینه انجام تعمیرات اساسی موتور دغدغه مشتریان عزیز می باشد که ما در این مرکز با بررسی تمام اجزاء داخلی موتور لوازمی که سالم هستند و موتور را از گارانتی خارج نمی کنند را دوباره استفاده خواهیم کرد و تنها لوازمی که نیاز به تعویض دارند باید عوض شوند همین موضوع هزینه تمام شده کار را به صورت چشمگیر پایین خواهد آورد و انجام این فرایند مستلزم دانش فنی و تجربه کار بر روی موتور خودروها است و چنانچه توسط افراد نا وارد انجام گیرد موتور بعد از تعمیر دوباره دچار عیب می شود.
تست های آلیندگی و تجزیه و تحلیل داده های گاز های خروجی موتور نیازمند دستگاه های تخصصی و دانش و تجربه مرتبط با این کار است که این مرکز با مهیا کردن شرایط، خدمات مربوط به کنترل آلایندگی خودرو و استاندارد سازی موتور جهت اخذ معاینه فنی را به شما عزیزان ارایه می دهد.
سرویس های دوره ای روغن خودرو و تنظیم موتور اصولی، از نیاز های موتور خودرو می باشد تهیه لوازم جنیون از قبیل روغن و فیلتر ها که نمونه های تقلبی بسیاری در بازار موجود است انتخاب را برای مصرف کننده سخت کرده ولی ما به شما ی اطمینان را می دهیم که برای شما لاوازم اصلی و معتبر تهیه خواهیم نمود.
تمامی موتور های تعمیری توسط این مرکز دارای یک سال گارانتی می باشد که تضمینی برای صحت کارهای انجام شده خواهد بود.
شما عزیزان می توانید با مطالعه مقاله های مربوط به بخش موتور در این سایت اطلاعات مفید و مختصری از روال کار تعمیرات اساسی موتور خودرو خود کسب نمایید.

فهرست